Kolaysat Vitrinleri Nedir?

İlanını binlerce ilan arasından öne çıkarıp, daha çok kişiye ulaştırarak daha hızlı satmak mı istiyorsun? Öyleyse, Kolaysat’ın profesyonelce hazırlanmış ve herkesin ihtiyacına cevap veren vitrinleri tam sana göre. Kolaysat Vitrinleri'nden ihtiyacın olan vitrinleri satın alarak ilan ver, daha çok kişiye ulaş, daha kolay ve hızlı sat! 

1. GÜNCEL VİTRİNİ

Yeni ve farklı ilanlar alıcıların genellikle daha çok dikkatini çeker. İlanını bu vitrinde sergileyerek her gün güncel tutar ve alıcıların dikkatini çekersin. İlanını Güncel Vitrinde sergile, satış oranını katla!

2. FAVORİ VİTRİNİ

Hepimiz ilanımıza daha çok kişinin bakmasını ve favoriye alarak takibe almasını isteriz. Favori Vitrininin bu çekiciliği ile alıcılar bu vitrine daha çok göz atar. Bu sayede ilanın, her gün daha çok kişiye ulaşır ve takibe alınarak daha hızlı satılır.

3. ÖNE ÇIKAR VİTRİNİ

İlanım binlerce ilan arasından fark edilmiyor, kalabalık ilanlar arasında kayboluyor, öne çıksın hızlıca satayım diyorsan bu vitrin tam sana göre! İlanını, bu vitrinde sergileyerek hem ana sayfada hem de belirli alt kategori sayfalarında göster ve daha çok kişiye ulaş!

4. ACİL VİTRİNİ 

Evini, arabanı, ikinci el eşyanı hemen mi satmak istiyorsun? Sana süper bir teklifimiz var. Acil kategorisi genellikle alıcıların dikkatini cezbeder ve daha çok tıklanır. Sen de Acil İlanlar Vitrininde ilan ver, ilanını kısa sürede sat!

5. FİYATI DÜŞENLER VİTRİNİ

Çoğu alıcı ilanlara bakmakla yetinmez, bu ilanları favori listelerine ekleyerek fiyatların düşmesini bekler. İlanların fiyatları düştükten sonra iletişime geçmeyi tercih ederler. Hızlı bir satış deneyimi için bu vitrinin avantajlarını kaçırma!

6. ALT KATEGORİ VİTRİNİ

Ana sayfadan sonraki herhangi bir ana kategoriye giriş yaptığında, açılan sayfada öncelikli sergilenen Alt Kategori Vitrininde ilanını göster, satışını hızlandır!