Neden Kolaysat?

Kolaysat.com, alış-satışın güvenilir, kolay ve en sosyal adresi olmayı hedefleyerek yayın hayatına başlamıştır.

Kolaysat, “Vasıtadan-Emlaka, Sıfırdan-İkinci Ele, Elektronikten-Aksesuara, Sanayi ve Yedek Parçadan-Hizmet Sektörüne” tüm kategorileri bünyesinde barındıran kullanışlı bir ilan sitesidir. Kolaysat, alıcı ve satıcıyı dijital ortamda buluşturup alışverişin daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlar.

Kolaysat ayrıca, Çözümara Sosyal Platformu ile kullanıcıların, 7’den 70’e her kategoride sorun ve problemlerini paylaşıp bunlara çözümler bulduğu etkileşimli bir sosyal platform olma özelliğine de sahiptir.

Çözümara'da sorduğun soruların cevaplarına göz atabilir ve bu cevapların diğer kullanıcılarımıza rehberlik etmesi için onları "Çözüm" olarak işaretleyebilirsin. Ayrıca başkalarının paylaştığı, ilgi duyduğun ve çözümünü merak ettiğin soruları, “Soruyu Takip Et” butonunu kullanarak bu soruların çözümlerinden haberdar olabilir ve pratik çözümlere kolayca ulaşabilirsin.

KOLAYSAT E-TİCARET İNTERNET VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş olarak, kullanıcılarımızın memnuniyetini öncelikli prensibimiz haline getirdik. Bunun için web sitemizin, mobil uygulamalarımızın ve diğer servislerimizin kullanıcı dostu ve basit ara yüzlü bir yapıda olmasına özen gösterdik.

Alış-satışın hem güvenli hem hızlı hem de sosyal adresi kolaysat.com, sizlerin desteğiyle daha da büyüyor. Kolaysat ekibi olarak, sizlere kaliteli bir hizmet vermekten onur duyuyoruz.